مودم روتر زایکسل DEL1202-T10B

( )

تنوع در مودمهای ADSL  سبب شده که کاربران در هنگام انتخاب مودم دچار سردگمی شوند, هرچند که در بیشتر مواقع شرکتهای ارائه دهنده ADSL اقدام به باندل کردن مودم با سرویسهای خود کرده و کاربران از آن مودم های استفاده میکنند.

زایکسل

810,000 تومان بدون مالیات.

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

مودم/روتر
زایکسل
DEL1202-T10B
مودم - روتر
لینک،پورت ها،پاور
دسکتاپ
4 عدد
یک عدد
خارجی
1 عدد
5dBi
2.4 گیگاهرتز
WPA-PSK/WPA2-PSK
Support 64/128 bit WEP
150 مگابیت بر ثانیه
Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X, Linux
CE, FCC, RoHS, IPv6
قابلیت TR-069برای نصب خودکار و پشتیبانی سریع توسط شرکت سرویس دهنده ،امکان اتصال به دستگاه­های مختلف (دوربین، میکروفون، کامپیوتر، تلفن اینترنتی و غیره ) و مشاهده آنها از اینترنت ،دارای امکان WDS برای اتصال به دستگاه های دارای قابلیت WDS
آدابتور برق، کابل شبکه

تنوع در مودمهای ADSL  سبب شده که کاربران در هنگام انتخاب مودم دچار سردگمی شوند, هرچند که در بیشتر مواقع شرکتهای ارائه دهنده ADSL اقدام به باندل کردن مودم با سرویسهای خود کرده و کاربران از آن مودم های استفاده میکنند.سوالی که در ذهن بیشتر کاربر وجود دارد این است که به راستی مودم ADSL  با توجه به تجهیزات مخابراتی ایرانی تفاوتی در سرعت دارد یا خیر. باید گفت که سرعت ADSL روی تجهیزات مخابراتی ایران با توجه به فاصله محل شما تا مرکز مخابراتی نهایتا 16 مگابیت بر ثانیه است. یعنی نهایتا شما میتوانید با سرعت 4 مگابایت بر ثانیه دانلود داشته باشید البته  این در صورتی است که محل شما چسبیده به مرکز مخابراتی بوده و شرکت ارائه دهنده ADSL امکان آن سرعت را در آن مرکز داشته باشد. از نظر سرعت اتصال تقریبا همه مودمها +ADSL2 مانند هم هستند و تفاوت چندانی با هم ندارند. بیشتر تفاوت مودمها با هم از نظر قدرت و سرعت روتر و وایرلس آنها است. 

مودم روتر بی‌‌سیم زایکسل مدل +DEL1202 T10B 150Mbps Wireless ADSL2 مودمی بسیار به صرفه و اقتصادی بوده و دارای پهنای باند 150 مگابیت بر ثانیه است.این مودم نسبت به مودم DEL1201-T10A که تک پورت است دارای 4 پورت می‌باشد.