کابل شبکه تمام مس CAT6 برند EQUIP

( )

کابل شبکه  رسانه ای است که ما می توانیم به کمک آن اطلاعات را از یک دستگاه ( کامپیوتر ، سرور و … )  به دستگاه دیگری در شبکه محلی ( LAN ) منتقل کنیم.در حقیقت می توان گفت یک محیط انتقال یا رسانه انتقال میباشد که بوسیله آن دیتا منتقل میشود.

    توضیحات :
  • فقط محصولاتی شامل ارسال رایگان هستند که برچسب ارسال رایگان داشته باشند!
  • ارسال کالاهای رایگان در شهر شیراز تا سقف20 هزار تومان
  • کالاهایی که ارسال رایگان هستند،در صورت تحویل حضوری مبلغ 20 هزارتومان از فاکتور کم می شود.

EQUIP

5,000 تومان بدون مالیات.

بزودی موجود می شود

کابل شبکه
Equip
CAT6 LSZH FREE COPPER
اتصالات شبکه
قیمت 1 متر
نارنجی
تمام مس
Cat6
1 گیگابیت بر ثانیه
23AWG
LSZH
طول هر رول کامل 305 متر می باشد

کابل شبکه رسانه ای است که ما می توانیم به کمک آن اطلاعات را از یک دستگاه ( کامپیوتر ، سرور و … )  به دستگاه دیگری در شبکه محلی ( LAN ) منتقل کنیم.در حقیقت می توان گفت یک محیط انتقال یا رسانه انتقال میباشد که بوسیله آن دیتا منتقل میشود.

کابلهای زوج به هم تابیده یا مسی از پرمصرف ترین نوع  بشمار می آیند. این کابلهای مسی در گروه ها یا category های مختلف تولید شده که پرمصرفترین آن کابلهای cat5e و cat6 میباشد.البته کابلهای مسی شبکه از لحاظ نوع پوشش و محافظ کابل به چند نوع مختلف نیز تقسیم بندی می شوند که انواع کابلهای utp ، stp ، sftp ، fftp را شامل میشوند. کابل utp ساده ترین نوع کابلها بوده که محافظ خاصی ندارد و ولی دیگر کابل ها دارای پوشش آهنی بافته شده و یا فویل آلمینیومی میباشند.

در برخی موارد  از یک نوع کابل استفاده می شود و گاهی چندین کابل مورد استفاده قرار می گیرد. نوع کابل انتخاب شده برای یک شبکه مرتبط با توپولوژی شبکه، پروتکل و سایز شبکه می باشد. برای توسعه یک شبکه مناسب درک ویژگی های انواع مختلف کابل و چگونگی ارتباط آنها با سایر اجزای شبکه لازم است.