پچ کورد UTP 2M نت پلاس Cat6

( TG-NTPLS2MC6 )

امروزه در شبکه ها از کابل های زوج به هم تایبده مانند کابل بدون شیلد UTP، فویل آلومینیومی FTP و شیلد دار STP و گاهی فویل و شیلد دار SFTP استفاده می شود که کارایی بالایی نسبت به سایر کابل ها برخوردار است و متریا ان از نوع مس می باشد.

نت پلاس

69,000 تومان بدون مالیات.

پچ کورد
نت پلاس
CAT6 UTP 2M
کابل و پچ کورد شبکه
UTP,RJ45
2 متر
آبی،خاکستری،نارنجی
مس
Cat6
1 گیگابیت در ثانیه
23
PVC

امروزه در شبکه ها از کابل های زوج به هم تایبده مانند کابل بدون شیلد UTP، فویل آلومینیومی FTP و شیلد دار STP و گاهی فویل و شیلد دار SFTP استفاده می شود که کارایی بالایی نسبت به سایر کابل ها برخوردار است و متریا ان از نوع مس می باشد. پچ کورد شبکه نت پلاس دارای کابل و کانکتوری از نوع FTP بوده که پوشش محافظ داخلی آن از نوع فویل آلومینیومی است که به دور زوج سیم کشیده شده و می تواند از کابل در برابر نویز و ضربه نیز محافظت نماید و همچنین استفاده از آن در مسیرهای کمی طولانی نیز قابل استفاده می باشد.

استفاده از پچ کورد نت پلاس در تجهیزات شبکه امکان اتصال بین کامپیوتر و پریز شبکه و همچنین اتصال بین پچ پنل و سوئیچ شبکه را برقرار می سازد و از کابلی به طول 0.5 تا 10 متر بهره برده و متریال آن از نوع مس می باشد. این پچ کورد های شبکه در گروه خانواده CAT6 قرار گرفته و از پهنای باند 250 مگاهرتز بهره می برند و برای  استفاده در اترنت گیگابیت طراحی شده اند و میزان حداکثر سرعت آن 1 گیگابیت در ثانیه می باشد.