شرایط و ضوابط استفاده

  1. کلیه مراحل خرید کالا در وب سایت تراشه گستر فارس(tgbazar.com) ، طیق قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.

  2. توجه داشته باشید، ثبت سفارش در هر زمان ، به معنای پذیرفتن کامل قوانین مندرج در سایت می باشد.
  3. کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران می باشد.
  •      تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تراشه گستر فارس اقدام کند.

  • شرایط فروش

محصولات ارایه شده در وب‌سایت،  توسط  تراشه گستر فارس از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود .
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و تراشه گستر فارس تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

  • ارتباطات الکترونیکی

نحوه ارتباط تراشه گسترفارس با مشتریان از طریق سرویس پیام کوتاه یا پست الکترونیکی که در زمان ثبت نام کاربر ، از کاربر خواسته می شود انجام می شود.

  • رعایت حریم شخصی

تراشه گستر فارس موظف است که اطلاعات کاربران را محفوظ نگه داشته و به آنها احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تمامی کالاها،تصاویر،متن ها، گرافیک و ... توسط تراشه گستر فارس تولید شده و در انحصار تراشه گستر فارس می باشد.

  • ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جر تعطیلات عمومی می باشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- بعد از ثبت سفارش از طریق وب سایت کد پیگیری سفارش توسط تیم فروش تراشه گستر فارس از طریق پیامک برای مشتری ارسال می شود.

- تراشه گستر فارس در هر زمان مجاز است که فروش خود را متوقف کرده و توقف سفارش به علت عدم موجودی کالا ، بدون اطلاع قبلی توسط تراشه گستر فارس محفوظ می باشد.

-*توجه داشته باشید که کالاهای درون سایت با مشخصات و تصاویر کامل ارایه شده است ، دقت داشته باشید در صورت اشتباه در انتخاب کالا ، وب سایت تی جی بازار هیچ مسئولیتی در قبال کالای ارسال شده ندارد.*

-تمام کالاهایی که در سایت موجود هست قابل خرید می باشد.